Archive Ekim 2014

Bilgi formunu doldurarak istediğiniz davetiyeyi bildirin

davetiyeebruebru_2511Davetiyelerdeki çeşitlilik başka hiçbir ürün seçeneğinde yoktur dersek abartmış olmayız. Davetiye modelleri arandığı zaman yapılacak en akıllı iş önce arama motorlarına davetiye örnekleri yazmanız ve sonra da önünüze çıkan çeşit zenginliği içinde kaybolmanız olacaktır. Hemen herkesin zevkine uyacak davetiye örneklerinin olduğu bu sayfalardan çıkamayacak ve hangisine karar vereceğinizi bilemeyeceksiniz.

İnternet siteleri davetiyeler için zaman içinde kampanyalar düzenleyerek alım gücünü zorlamayacak fiyatlara çekmektedirler davetiyeleri. Davetiye modelleri arasından sizin zevkinize uyacak bir model illa bulacaksınız, ondan sonra dilerseniz site üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bilgi formunu doldurarak istediğiniz davetiyeyi bildirin ve bizden gelecek maili bekleyin, bu sayede verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol etme şansı yakalayacaksınız.

Sonra da ödemem planı yaparak siparişinizi veriyorsunuz. Hazırlanan davetiyeleriniz en geç 3 gün içinde verdiğiniz adrese teslim ediliyor, bundan daha güzel kolaylık olur mu? Özel gecenizin telaşı içinde sizi davetiye modelleri ile uğraşmaktan kurtarıyoruz, her şey ayağınıza kadar servis ediliyor ve size diğer işlerle uğraşmak kalıyor.

ACİL AYNI GÜN DAVETİYE HAZIRLAYIP GÖNDERİYORUZ

Z1528

Özel geceniz yaklaşmış ve siz davetiye basım işini unutmuş olabilirsiniz. Bu durumda yapılması gereken tek şey bizi aramanız ve istediğiniz model ve sayıda davetiyeyi sipariş vermenizdir. Zira biz internet sitemiz üzerinden verilen siparişleri değerlendirerek aynı gün davetiye hazırlayıp gönderiyoruz. Davetiye dost ve sevdiklerinize verdiğiniz önemi gösterir, yoksa onları telefon veya mail ile çağırmak değersiz hissettirebilir.

 

Her yeni sezon da olduğu gibi bu sezon da sizler için muhteşem davetiye örnekleri hazırladık ve beğenilerinize sunduk. Geç kaldım diye üzülmeyin bizimle iletişim kurun ve hemen sizin için de hazırlık yapalım ve aynı gün davetiye hazırlayıp gönderiyoruz ekibimiz ile sizi mutlu edelim.

Burada tek amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir, insan halidir özel gecenizin telaşı içinde davetiye bastırmak aklınızdan çıkmış olabilir, işte biz bunun için varız. Acil aynı gün davetiye hazırlayıp gönderiyoruz. Size daha iyi hizmet verebilmek için size en yakın adreste olan ekiplerimiz devreye girecek ve beğendiğiniz davetiyeniz kaç tane ısmarladıysanız adresinizde olacaktır.