Archive 2017

Klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri

Davetiye denildiğinde akla hemen düğünler gelir. Fakat son zamanlarda sadece düğünlerde değil neredeyse her etkinlik için davetiye dağıtılabilmektedir. Bu davet çeşitlerini saymak istersek, doğum günleri, kına geceleri, ev partileri, okul yıl sonu müsamereleri, sünnet mevlidi, kadın toplantı günleri ve aile davetleri olarak sayabiliriz.

Davetiye modelleri en fazla düğün davetiyeleri için kullanılmasına rağmen bir çok davet için de kullanılmaktadır. Ve her dönemde davetiye örnekleri tekrar gözden geçirilerek son zaman davetiye örneklerinden oluşturulmaktadır. Amasya Davetiye olarak tüm davetiye örneklerimiz çağımızın modern çizgilerine göre tasarlanmıştır. Talep edenler için klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri de kataloglarımız da bulunmaktadır.

Davetiyelerde hangi davet için olursa olsun bu çizgiye kişiyi yönlendirmesi önemlidir. Mesela bir toplantı davetiyesi bir düğün davetiyesine benzememeli bir sünnet davetiyesi ise bir doğum günü davetiyesine benzememelidir. Bu yüzden davetiye seçimi yaparken özel bir yöntem ile davetiyenizi hangi davet için seçecekseniz bu bölümden seçmeyi unutmayınız. Davetiyeleriniz seçiminizi yaptıktan sonra kısa bir süre içinde bulunduğunuz adrese teslim edilir.

Amasya Davetiye katalogları

Hayatımız boyunca bir çok davete icabet ediyoruz ve bu davetlerin davetiyelerinin nasıl olduğunu her zaman hatırlayamayabiliyoruz. Fakat düğün hakkında bir özellik veren davetiyesi var ise o zaman hem düğünü hem de davetiyeyi hatırlayabiliyoruz. Eğer düğününüzün veya vermiş olduğunuz herhangi bir davetin davetiyeniz ile birlikte hatırlanmasını istiyorsanız mutlaka Amasya Davetiye kataloglarından bir davetiye seçerek siparişinizi veriniz.

Amsya Davetiye olarak bir çok davetiye modelleri arasından davetiyenizi seçiyor ve adresinize teslim olarak alabiliyorsunuz. Kısa sürede elinize ücretsiz kargo ile geçen davetiyelerinizi davet etmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz.

Unutulmayacak Davetiyeler

Evlenen kişiler düğünlerinde gerçekleştirdikleri veya düğün öncesinde gerçekleştirdikleri anılarını yıllarca hatta ömür boyunca unutmazlar. Gelinlikler, damatlıklar, düğün için tutulan salon, kına gecesi elbiseleri, düğünde ikram edilecek olan ikramlar ve düğün davetiyeleri düğün ile alakalı olan ve hiçbir zaman unutulmayan anılardır. Davetiyenin en özelinin ve en güzelinin seçilmesiyle düğünün nasıl olacağı hakkında davetlilerinize fikir vermiş olursunuz.

Düğün Alışverişinde Davetiyeye Verdiğimiz Önem

Her evlenen kişinin düğünü yani evlenme süreci kendisi için özeldir. Bazı kişiler bu özelliğin şık bir duruşu olması ve ömür boyu hatırlanmasını ister. Düğün için yapılan alışverişlerde; kıyafetler, ev mobilyaları, beyaz eşya, hediyeler ve davetiyelerin önemi büyüktür. Bu sayılan düğün alışverişi malzemelerinin içinde en fazla kalıcı yapıya sahip olanlar ise düğün davetiyeleridir. Düğün davetiyeleri kişiye özel yapıda ve duruma özel yapıda olmalıdır. Yani, bir yaz düğünü için farklı yapıda bir davetiye, bir bahar düğünü için farklı yapıda bir davetiye bir yaz düğünü içinse farklı yapıda bir davetiye seçilebilir.

Davetiye için kullanılan zarf kadar içeriğindeki yazı ve davetiyenin kalitesi de önemlidir. Neredeyse bir davetiye davet edenlerin maddi, manevi ve düşünce durumunu verilen davetli kimseye anlatır niteliktedir. Bir sünnet düğünü ve evlilik için yapılan merasimde davetiye içinde kullanılacak olan metin hem eğlenceli hem de kibarca davet eder tarzda olmalıdır.

Acil Davetiye Hizmeti

Düğün alışverişi yapmaya çıktınız ve tüm düğün alışverişinizi bitirdiğiniz halde davetiyenizin siparişini vermeyi unuttunuz mu? Eğer unuttuk diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. http://istanbuldavetiye.com olarak çok kısa sürede hatta saatler içinde siparişini vermiş olduğunuz davetiyenizi kapınıza kadar teslim ediyor ve davetlilerinize dağıtabilmeniz için size zamanınızda genişlik fırsatını sunuyoruz.

Çok hızlı bir şekilde seçmek istediğiniz davetiye sipariş esnasında bize bildirdikten sonra kısa sürede kargoya vererek evinizin kapısına gelmesini sağlıyoruz. Kataloglarımızdan yapmış olduğunuz seçimlerde %15 oranında indirim uygulayarak daha uygun fiyatlarla davetiyenizi yaptırabilirsiniz.

Küçük Davetlerinizde De Davetiye Tercihi Yapabilirsiniz

Bazı zamanlarda birkaç kişi için davet vermek isteyebilirsiniz. Bu davetlerinizde de istediğiniz davetiye örneğinden siparişinizi yapabilir ve en kısa zamanda davetiyenizi alabilirsiniz. Bu davetler sünnet mevlitleri, bebek mevlitleri, kına geceleri, mezuniyet baloları ve büyük aile toplantıları olabilir. Yakınlarınızın kalbine küçük bir dokunuşla yapacağınız davetler, sizleri onların gözünde özel kılabilir ve davetlerinizi de unutulmaz kılabilir. Davetiye içeriğindeki yazılı metinleri isterseniz kendiniz hazırlayabilir isterseniz hazır yazılı metinlerden seçme olasılığını kullanarak davetiyenizin siparişini verebilirsiniz.