Archive Mayıs 2017

Düğün Alışverişinde Davetiyeye Verdiğimiz Önem

Her evlenen kişinin düğünü yani evlenme süreci kendisi için özeldir. Bazı kişiler bu özelliğin şık bir duruşu olması ve ömür boyu hatırlanmasını ister. Düğün için yapılan alışverişlerde; kıyafetler, ev mobilyaları, beyaz eşya, hediyeler ve davetiyelerin önemi büyüktür. Bu sayılan düğün alışverişi malzemelerinin içinde en fazla kalıcı yapıya sahip olanlar ise düğün davetiyeleridir. Düğün davetiyeleri kişiye özel yapıda ve duruma özel yapıda olmalıdır. Yani, bir yaz düğünü için farklı yapıda bir davetiye, bir bahar düğünü için farklı yapıda bir davetiye bir yaz düğünü içinse farklı yapıda bir davetiye seçilebilir.

Davetiye için kullanılan zarf kadar içeriğindeki yazı ve davetiyenin kalitesi de önemlidir. Neredeyse bir davetiye davet edenlerin maddi, manevi ve düşünce durumunu verilen davetli kimseye anlatır niteliktedir. Bir sünnet düğünü ve evlilik için yapılan merasimde davetiye içinde kullanılacak olan metin hem eğlenceli hem de kibarca davet eder tarzda olmalıdır.

Acil Davetiye Hizmeti

Düğün alışverişi yapmaya çıktınız ve tüm düğün alışverişinizi bitirdiğiniz halde davetiyenizin siparişini vermeyi unuttunuz mu? Eğer unuttuk diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. http://istanbuldavetiye.com olarak çok kısa sürede hatta saatler içinde siparişini vermiş olduğunuz davetiyenizi kapınıza kadar teslim ediyor ve davetlilerinize dağıtabilmeniz için size zamanınızda genişlik fırsatını sunuyoruz.

Çok hızlı bir şekilde seçmek istediğiniz davetiye sipariş esnasında bize bildirdikten sonra kısa sürede kargoya vererek evinizin kapısına gelmesini sağlıyoruz. Kataloglarımızdan yapmış olduğunuz seçimlerde %15 oranında indirim uygulayarak daha uygun fiyatlarla davetiyenizi yaptırabilirsiniz.

Küçük Davetlerinizde De Davetiye Tercihi Yapabilirsiniz

Bazı zamanlarda birkaç kişi için davet vermek isteyebilirsiniz. Bu davetlerinizde de istediğiniz davetiye örneğinden siparişinizi yapabilir ve en kısa zamanda davetiyenizi alabilirsiniz. Bu davetler sünnet mevlitleri, bebek mevlitleri, kına geceleri, mezuniyet baloları ve büyük aile toplantıları olabilir. Yakınlarınızın kalbine küçük bir dokunuşla yapacağınız davetler, sizleri onların gözünde özel kılabilir ve davetlerinizi de unutulmaz kılabilir. Davetiye içeriğindeki yazılı metinleri isterseniz kendiniz hazırlayabilir isterseniz hazır yazılı metinlerden seçme olasılığını kullanarak davetiyenizin siparişini verebilirsiniz.