Archive Haziran 2017

Klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri

Davetiye denildiğinde akla hemen düğünler gelir. Fakat son zamanlarda sadece düğünlerde değil neredeyse her etkinlik için davetiye dağıtılabilmektedir. Bu davet çeşitlerini saymak istersek, doğum günleri, kına geceleri, ev partileri, okul yıl sonu müsamereleri, sünnet mevlidi, kadın toplantı günleri ve aile davetleri olarak sayabiliriz.

Davetiye modelleri en fazla düğün davetiyeleri için kullanılmasına rağmen bir çok davet için de kullanılmaktadır. Ve her dönemde davetiye örnekleri tekrar gözden geçirilerek son zaman davetiye örneklerinden oluşturulmaktadır. Amasya Davetiye olarak tüm davetiye örneklerimiz çağımızın modern çizgilerine göre tasarlanmıştır. Talep edenler için klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri de kataloglarımız da bulunmaktadır.

Davetiyelerde hangi davet için olursa olsun bu çizgiye kişiyi yönlendirmesi önemlidir. Mesela bir toplantı davetiyesi bir düğün davetiyesine benzememeli bir sünnet davetiyesi ise bir doğum günü davetiyesine benzememelidir. Bu yüzden davetiye seçimi yaparken özel bir yöntem ile davetiyenizi hangi davet için seçecekseniz bu bölümden seçmeyi unutmayınız. Davetiyeleriniz seçiminizi yaptıktan sonra kısa bir süre içinde bulunduğunuz adrese teslim edilir.

Amasya Davetiye katalogları

Hayatımız boyunca bir çok davete icabet ediyoruz ve bu davetlerin davetiyelerinin nasıl olduğunu her zaman hatırlayamayabiliyoruz. Fakat düğün hakkında bir özellik veren davetiyesi var ise o zaman hem düğünü hem de davetiyeyi hatırlayabiliyoruz. Eğer düğününüzün veya vermiş olduğunuz herhangi bir davetin davetiyeniz ile birlikte hatırlanmasını istiyorsanız mutlaka Amasya Davetiye kataloglarından bir davetiye seçerek siparişinizi veriniz.

Amsya Davetiye olarak bir çok davetiye modelleri arasından davetiyenizi seçiyor ve adresinize teslim olarak alabiliyorsunuz. Kısa sürede elinize ücretsiz kargo ile geçen davetiyelerinizi davet etmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz.

Unutulmayacak Davetiyeler

Evlenen kişiler düğünlerinde gerçekleştirdikleri veya düğün öncesinde gerçekleştirdikleri anılarını yıllarca hatta ömür boyunca unutmazlar. Gelinlikler, damatlıklar, düğün için tutulan salon, kına gecesi elbiseleri, düğünde ikram edilecek olan ikramlar ve düğün davetiyeleri düğün ile alakalı olan ve hiçbir zaman unutulmayan anılardır. Davetiyenin en özelinin ve en güzelinin seçilmesiyle düğünün nasıl olacağı hakkında davetlilerinize fikir vermiş olursunuz.