Archive Şubat 2018

Renkli Davetiye Modelleri

Davetiye insanların hayatlarında bir kez yaşayacakları heyecanlı anlarını sevdikleriyle, tanıdıklarıyla paylaşmak için kullandıkları en güzel araçlardan biridir. Davetiye kişinin yapacağı törene göre değişiklik göstermektedir. Düğün, nişan, kına gecesi, nikah, sünnet düğünü, doğum günü, açılış gibi törenler için ayrı ayrı davetiye hazırlanması gerekmektedir. Bu davetiyelerin her biri farklı temalar içerecek şekilde tasarlanmaktadır. Davetiyede dikkat çekmesi için özellikle renkli davetiye modelleri seçilmektedir. Bu davetiyeler ile konukları ilgisi çekilmeye çalışılmakta ve törene katılmaya teşvik amaçlanmaktadır.

Davetiyelerde son zamanlarda canlı renkler çok fazla kullanılmakta iken 2018 yılında pastel ve uçuk renklerin kullanılması söz konusudur. Renkli davetiye modelleri incelendiğinde davetiyelerin içi için hazırlanan tasarımın zarfı için de söz konusu olduğu görülmektedir. Renk olarak zarf ile içindeki davetiyenin uyumlu olması bu modellerin en çok tercih edilen davetiyeler arasında yerini almasını sağlamaktadır. Bu davetiyeler bazen bir buket çiçek olarak karşımıza çıkarken bazen de bir kelebek olarak zarfın içinden çıkmaktadır. Özellikle sünnet düğünleri için hazırlanan davetiyelerde çocuklar için oldukça renkli figürlerin kullanıldığı da görülmektedir. Sünnet olacak çocuğun fotoğrafının bulunduğu temaların yanında araba, motosiklet, hayvan temalı sünnet davetiyeleri de bulunmaktadır. Dikkat çekmesi ve yapılacak törene uygun davetiye seçimi oldukça büyük önem taşımaktadır.

Davetiye seçiminde hazır modellerin yanında kişiye özel tasarımların hazırlanması da mümkündür. Bu durumda davetiye almak için internet sitesine başvuran veya satış mağazasına giden kişilerin istedikleri özellikleri belirtmeleri özel tasarım içi yeterlidir. Bu tasarımlarda müşterilerin istedikleri renkler ve temalar en güzel şekilde bir araya getirilmeye çalışılır. Davetiyelerin seçiminde davetleri cezb edecek renklerin ve figürlerin olmasına dikkat edilmektedir. Ayrıca düğün sahibi kilinin veya kişilerin unutulmaz anlarını en güzel şekilde ifade edecek bir tasarım olmasına da özen gösterilmektedir.  Renkli davetiye modelleri incelendiğinde oldukça farklı tasarımların olduğu görülecektir. Hazır modellerde düğün davetiyesini oldukça uygun fiyata almak da mümkün olmaktadır. Özellikle firmaların kampanya hazırladıkları dönemlerde 100 adet, 1000 adet üzerinden oldukça yüksek indirimlerle uygun fiyata davetiye satın alınabilmektedir. Mutlu günlerin başlangıcı olan bu davetiyelerin düğün sahiplerine en güzel günlerde eşlik etmesi temennisiyle.