Klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri

Klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri

Davetiye denildiğinde akla hemen düğünler gelir. Fakat son zamanlarda sadece düğünlerde değil neredeyse her etkinlik için davetiye dağıtılabilmektedir. Bu davet çeşitlerini saymak istersek, doğum günleri, kına geceleri, ev partileri, okul yıl sonu müsamereleri, sünnet mevlidi, kadın toplantı günleri ve aile davetleri olarak sayabiliriz.

Davetiye modelleri en fazla düğün davetiyeleri için kullanılmasına rağmen bir çok davet için de kullanılmaktadır. Ve her dönemde davetiye örnekleri tekrar gözden geçirilerek son zaman davetiye örneklerinden oluşturulmaktadır. Amasya Davetiye olarak tüm davetiye örneklerimiz çağımızın modern çizgilerine göre tasarlanmıştır. Talep edenler için klasik çizgilerdeki düğün davetiyeleri de kataloglarımız da bulunmaktadır.

Davetiyelerde hangi davet için olursa olsun bu çizgiye kişiyi yönlendirmesi önemlidir. Mesela bir toplantı davetiyesi bir düğün davetiyesine benzememeli bir sünnet davetiyesi ise bir doğum günü davetiyesine benzememelidir. Bu yüzden davetiye seçimi yaparken özel bir yöntem ile davetiyenizi hangi davet için seçecekseniz bu bölümden seçmeyi unutmayınız. Davetiyeleriniz seçiminizi yaptıktan sonra kısa bir süre içinde bulunduğunuz adrese teslim edilir.

admin